||Blog je obnoven-pouze na komixy!!||

Hrátky osudu

9. ledna 2012 v 18:28 | Xichtman
Cesta simím životem v podání Hrátek osudu začíná hned v útlém dětství, kam vnášejí řadu nových elementů od kočárků, spousty nových hraček až po imaginární kamarády. Těm nejmenším nezbedníkům a zvědavcům zajisté pořídíte dřevěnou klubovnu v korunách stromů, kde si nejen mohou hrát se svými vrstevníky a všemožně dovádět, ale také lumpačit například poléváním nic netušících kolemjdoucích. Co by to bylo za skrýš, kdybychom si ji nemohli pojmenovat nebo zamezit přístup kluků či holek.
Když už jsme u pohlaví, tak děvčata jistě uvítají pohádkový hrad a kluci pak futuristický přístřešek. Množství různých prolézaček pro nejmenší a jejich provedení si zaslouží jedině pochválit! Datadisk se na generaci nejmladších ostatně zaměřuje velmi intenzivně. Dětské pokojíčky nově můžeme vybavit dvoupatrovými postelemi a samostatnou kapitolou je přítomnost nové pečovatelské kariéry pro dospělé. Malých výrostků si tak užijeme doslova více než dost.

Xichmanovo hodnocení: Podle mě je hra super. S miminem můžete vyjít na procházku v kočárku, děti si můžou hrát v domku na stromě.... Pokud mají vaši simíkové málo peněz na MEGA house a hodně členů, stačí koupit dvoupatrovku nebo loftovou postel, pod kterou dáte třeba ještě stůl..... Nabízí možnost internátních škol, kde je (za simoleony samozdřejmě) dítěti nebo teenagerovi poskytnuto vzdělání, jídlo a podle druhu školy vylepšení dovedností. Pokud se po škole dítě nebo teenager nudí můžete jej poslat do kroužku ve kterém se bude učit nové věci ( děti mají k dispozici balet a skauta, na baletu se učí piruety a balet. blbiny a na skautu získavají odznáčky. Teenageři mají nespočet mnoho kroužků např. studijní klub, který když teenager dodělá, naučí se dělat rychleji úkoly......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
oddělovače od